Hakkımızda

Kısa/Uzun Mesafe Nakliye ve Lojistik ile Hizmetinizdeyiz.

2017 yılında Manisa merkezli, şahıs firması olarak temellerini atan şirketimiz, başlangıçta sadece nakliye organizasyonlarıyla yola çıkmıştır. Ancak kısa sürede Manisa, İzmir ve Sakarya başta olmak üzere tüm Türkiye’de müşterilerine odaklanarak büyüme ve gelişme yolunda hızla ilerlemiştir.

2018 yılında ilk nakliye aracını ve deneyimli personelini bünyesine katarak, parsiyel, ambar ve nakliye gibi çeşitli hizmetleri müşterilerine başarıyla sunmaya başlamıştır. Bu dönemde şirket, sektördeki güçlü rekabetle kıyaslanabilir bir hızla büyüme sağlamıştır.

2022 yılında gerçekleşen nevi değişikliği ile şirket, MNS Birlik Lojistik ve Nakliyat Sanayi Ticaret A.Ş. olarak adını güçlendirmiştir. Bu değişiklik, tüm Türkiye’de müşterilerine odaklanan ve rekabeti artırmayı hedefleyen bir vizyonu yansıtmaktadır.

Bugün, MNS Birlik Lojistik ve Nakliyat Sanayi Ticaret A.Ş., geniş deneyime sahip ekibi ve kendi araç filosuyla parsiyel, ambar ve nakliye gibi çeşitli hizmetleri sunmaktadır. Manisa, İzmir ve Sakarya illerindeki müşterileri başta olmak üzere tüm Türkiye’deki müşterilerine en üst düzeyde profesyonellik, güvenilirlik ve hız sunarak sektördeki yerini sağlamlaştırmaktadır. Her türlü nakliye ve lojistik ihtiyacınıza çözüm sunma amacıyla buradayız.

Müşteri memnuniyetini her zaman öncelikli tutan MNS Birlik Lojistik ve Nakliyat, iş ortaklarına değer katmaya devam ederek, parsiyel, ambar ve nakliye alanında bir lider olmayı sürdürmeyi hedeflemektedir.

TIR TAŞIMACILIĞI

ACİL NAKLİYE

KISA MESAFE nakliye

UZUN MESAFE NAKLİYE

KAMYON NAKLİYAT

KAMYONET NAKLİYE

KÜÇÜK NAKLİYE ARACI